Главная
Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА УКРАЇНЦІВ: ЧОМУ МИ ЙОГО ОБРАЛИ?
ІЗ ЗАПИСОК НА МАНЖЕТАХ. ЧОМУ МИ ЙОГО ОБРАЛИ?
Річниця обрання Порошенка – кугута, гендляра і форбса. Звичайно, я не голосував за нього, бо знав, що це «фрукт» за підсумками його «діяльності»  2004-2005 рр. Поки Саша Зінченко остаточно не викрив його корупційну складову. О, ця битва за прем»єрське крісло, ганебне позбавлення депутатства, темні оборудки типу нелегального будівництва чергової «химери» в Маріїнському парку.
Хіба за цей час могло щось змінитися? Виявляється, могло. Ну, наприклад, активна участь у створенні партії регіонів. «Діяльність» на міністерських посадах в уряді Януковича. Розширення «шоколадного» бізнесу в Росію. Сумно, чесно кажучи, було спостерігати черги на дільницях, заклики обрати Порошенка як одно турового президента.
А він знову всіх надурив. Наприклад, тим, що й не думає продавати свій бізнес. І коли сьогодні питають, чим Порошенко запам»ятався за рік, що минув, люди відповідають здебільшого так: брехнею і зрадою. «Ми закінчимо АТО за два тижні!». І паралельно: ганебна здача ворогу українських територій, «котлами», дискредитація волонтерів аж до Правого сектора, залякування з телеекранів, що українці ніколи не зможуть воювати і перемогти Росію!
І все це - на фоні безсоромного власного збагачення. Згадаємо, хоча б,  гривневе піке, знищення, по суті, української національної одиниці і ліквідації банків, у той час, як власний банк процвітає.
І багато з тих 55 процентів українців воліли б змінити свій голос, віддати бодай комусь, ніж Порошенку. Так, це була фатальна помилка, котра дорого коштуватиме не тільки нашим дітям, а й онукам, не одному наступному поколінню.
Мені особливо прикро, що Порошенко зрадив і розтоптав пам»ять Майдану. Участь у ньому для нього, до речі, була чисто символічною.
Оточивши себе гройсманами, ложкіними, клімкіними, гонтарєвими іже з ними, якимись незрозумілими менеджерами «Рошену» аж з Ліпецька,  яскраво продемонстрував, що плювати він хотів… А війна, звичайно, йому вигідна, бо наживається купка «обраних», причому, не просто наживається, а стриже мільярдні купони. На фоні безсоромного підвищення цін на продукти і вартості комунальних послуг.
Можливо, вважає, що «дипломатичною риторикою» можна все це прикрити? Та й на дипломатичному фронті – повний швах. Американці його відразу вичислили, а підсумки Ризького саміту нічим іншим, ніж провалом назвати не можна.
Його дії скоріше за все можна охарактеризувати так; «Хапай все, що можна і скоріше, бо скоро виженуть!» Так, другого терміну у нього не буде – це вже, мабуть, всім зрозуміло.
От тоді перейдемо до «життя по-новому». Без Порошенка.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Имя:
E-mail:
Текст:
Код: