Главная
Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
ПРО ЄРШОВА, ЧЕБОТАРЯ, АВАКОВА, ІЖЕ З НИМИ
ПРО ЄРШОВА, АВАКОВА, ЧЕБОТАРЯ, ІЖЕ З НИМИ...
Міністр МВС Аваков вчергове пропіарився – оголосивши, що ще один його підлеглий – начальник ДАІ України - подав рапорт про відставку, а міністр задовольнив прохання такого собі Олександра Єршова. Власне, міністр тут не при чому – він, як завжди, виступив у ролі статиста. До цього журналісти розкрили численні прояви корупції пана Єршова. Задекларувавши зарплату в 12 тис. грн.., він купив донькам Лексус, Порш та Рейнджровер, а також приховав триповерховий особняк під Києвом. І якби не «нахабство» журналістів, Єршов би преспокійненько працював би в цьому ж ключі.. Не повезло! Докладніше про корупційні діяння цього пана:
http://news.liga.net/…/5807469-semya_glavnogo_gaishnika_ukr…
Трохи раніше співробітник центрального апарату МВС розповів журналістам «Дорожнього контролю» про незаконні дії міністра Авакова та його заступника Чеботаря. Останній нахабно, серед білого дня, збирав гроші зі старшого офіцерського складу. У середньому, як засвідчив співробітник МВС,з кожного регіонального УВС до центрального апарату завозять 30 тисяч «зелених». Докладніше про це:
http://www.coruption.net/…/35180-sotrudnik-tsentralnogo-app…
Як відомо, і Чеботар, і Єршов відбулися звільненням з посад, що займали. Це навіть не смішно. Бо проти них відразу ж мала відкрити впровадження Генпрокуратура. Уже не кажу про так зване антикорупційне бюро, розпіарене на всю Європу. Саме міністри, нардепи, голови обладміністрацій – контингент НАК. На створення цього органу, з якого вже сміються навіть кури, потрачену купу бюджетних (народних) грошей.
Усі бачать, що хапуги (не тільки вищеназвані, в Україні крадійство і корупція – тотальні) відбуваються легким переляком. Чому? А хто їх покарає? Міністр, який, мабуть, у долі, я думаю, або, безперечно, знає про масові побори? Прем»єр-міністр, якого відсторонений глава фінінспекції Микола Гордієнко, звинуватив в корупції? Чи президент, який так і не зміг продати свій бізнес, і він (бізнес) успішно процвітає? Риба гниє з голови.
Хіба може бути звільнення покаранням за злодійство і крадіжки народних грошей, якщо це доведено судом? Питання, звичайно, риторичне
,
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Имя:
E-mail:
Текст:
Код: