Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
ЩОДЕННИК ЄВРО – 2012. ЧВЕРТЬФІНАЛИ. 22 ЧЕРВНЯ. НІМЕЧЧИНА – ГРЕЦІЯ – 4:2. Суддя: Дамір Скомина ( Словенія) . Польща. Гданськ. «PGE Арена Гданськ».
ЩОДЕННИК ЄВРО – 2012. ЧВЕРТЬФІНАЛИ. 22 ЧЕРВНЯ.  НІМЕЧЧИНА – ГРЕЦІЯ – 4:2.  Суддя: Дамір Скомина ( Словенія) . Польща. Гданськ. «PGE Арена Гданськ».
УТРИМАТИ І ЗУПИНИТИ – НЕМОЖЛИВО!
Наразі в Гданську -  другий чвертьфінал чемпіонату Європи-2012, в якому збірна Німеччини зіграє з Грецією.
Головною втратою греків у цьому матчі стане дискваліфікація через перебір жовтих карток автора гола росіянам капітана команди Георгіоса Карагуніса. Нагадаємо, у Варшаві він, на думку арбітра, сам впав після контакту з Сергієм Ігнашевич і отримав попередження. На Євро Карагуніс може зіграти, якщо в його відсутність греки пройдуть фаворита турніру.

У збірній Німеччини, цілком ймовірно, на поле знову в обороні з'явиться правий захисник Жером Боатенг. У грі з Данією, яку він пропускав через дискваліфікацію, його замінив номінальний півзахисник Ларс Бендер, який відзначився в матчі переможним голом

Ця чвертьфінальна пара, в якій зустрічаються Греція та Німеччина, безперечно, є найбільш передбачуваною. Бундестім ще до старту вважалася головним претендентом на перемогу в чемпіонаті і поки виправдовує очікування, вийшовши з першого місця з «групи смерті».
Греки вийшли з найслабшої групи, де їм після першого тайму з поляками всі відвели останнє місце. У результаті аутсайдери (крім греків до них віднесли Польщу)  несподівано лишили за бортом фаворитів - Росію та Польщу.  Зокрема, непоступливі  «еліни» відправили додому Росію.
Звичайно, всі погляди прикуті до штабу німецької збірної. До речі, Льова критикують за надмірний прагматизм, всі вже звикли до видовищної комбінаційної гри, яку демонструвала до недавна збірна Німеччина.
Льов зберігає олімпійський спокій: «П'ять м'ячів, пропущених від Швейцарії в товариському матчі, стали сигналом для нас, щоб ми більше уваги приділили балансу у своїй грі.  Зрештою, тренер може дозволити собі зіграти в відчайдушний футбол у товариській зустрічі з Бразилією, але ні в якому разі не на такому турнірі ».
Втім, з таким нападаючим, як Маріо Гомес, Льов може собі дозволити перестрахуватися, зігравши з двома «опорниками». Утім, перед матчем ЗМІ поширило повідомлення, що замість Гомеса у старті вийде ветеран Маріо Клозе.
В інтерв»ю на сайті УЄФА головний тренер збірної Німеччини Йоахим Льов висловив думку з приводу того, який футбол принесе його команді перемогу в чвертьфіналі Євро-2012 з Грецією.
«Так, Німеччина - фаворит у матчі з Грецією, це цілком логічно, і ми це знаємо. Але ми так само знаємо і те, що ігри на виліт носять особливий характер. Зі звуком стартового свистка статус фаворита перестає мати якесь значення.
Греція не відноситься до команд, які можна розірвати на частини. Вони довели це в матчі з Росією, коли ніхто не ставив на їхню перемогу. Так що греків ніколи не можна списувати з рахунків. У них дуже динамічна команди, яка добре захищається і дуже небезпечна в контратаках.
У цій грі доведеться докласти максимум зусиль. Ми показали, що вміємо грати у швидкий футбол, створювати проблеми супернику і забивати красиві голи. Якщо ми будемо пресингувати греків на їх половині поля і при цьому грати у високому темпі, добре реалізуючи свої моменти, у нас будуть хороші шанси на те, щоб виграти матч.
І ще ми повинні уникати будь-яких було помилок і бути дуже уважними. Тільки так ми зможемо відсвяткувати перемогу ", - наголосив Льов.

Статистика очного протистояння говорить на користь німців.  Команди перетиналися вісім разів, і жодного разу греки не виходили переможцями,  лише тричі їм вдалося звести гру внічию. Правда, останній матч датований  2001 роком. Тоді в кваліфікаційному раунді чемпіонату світу-2002 німці здобули гостьову перемогу з рахунком 4:2.

На користь німців говорить і той факт, що вони  ні разу не поступалася в чвертьфіналі європейської першості. А враховуючи 14-матчеву переможну серію команди Льова в офіційних матчах, насилу віриться, що в півфіналі ми не побачимо Німеччину. Грецьким фанатам залишається лише тішити себе прикладом співвітчизників на Євро-2004.
На матчі акредитовано понад тисячу журналістів, а вболівальників з Німеччини прибуло до 30 тисяч.
У старті Німеччини – три нових гравця: Клозе,   нападник і лідер «Байера» Андре Шюрле і лідер дворазового чемпіона «Борусії» з Дортмунда  Марко Ройс. У запасі – ті, хто виходив у попередніх поєдинках – Томас Мюллер,  Лукаш Подольски і Маріо Гомес. Таким чином, молода поросль отримала від Льва свій шанс. Повернувся після дискваліфікації і Джером Буатенг. Схема німців звична – 4 – 5 – 1.
У греків крім Карагуніса і Олебаса ( по дві жовті картки) відсутній і нападник Гекас. Замість Карагуніса - Сотіріос  Нініс, молодий плеймейкер, що гратиме за «Парму».
 Схема греків передбачувана, така, як у німців: – 4 – 5 – 1. Усе вирішить не паперова схема, а живі виконавці.
Що ж, уперед!  3-я хвилина і Шюрле встигає на добивання – 1:0? Суддя фіксує дуже сумнівний офсайд. На 10-й хвилині Хедіра піднімає три пальці. Саме тричі проти нього грубо порушують правила. Нарешті Самарас отримує жовту. Німці розуміють: швидкий гол – майже 90-відсоткова перемога.
Півтайму позаду – розрахунок на швидкий гол не виправдався. Гра в одні ворота. Скільки моментів! Навіть Меркель схопилася за голову, коли Клозе ледве не заніс м»яча у ворота. А йому, як повітря, потрібен гол – 120-й матч, 63 забитих – він лідер на цьому Євро…
Греки мріяли про свисток на перерву. Трохи не вистачило. Гол нелогічний, саме такий і мусили пропустити, бо логічно все закривалось грецьким захистом.
39-а хвилина – капітан Філіп  Лам підхоплює м»яч в районі півкола штрафного майданчика, на замасі пошив у дурні опікуна, і дуже точний удар в самісінький кут! 90-й матч Лама, запам»ятається надовго.
Гол у роздягальню? Грекам все»дно, захищаються з такою ж завзятістю. Їм гол потрібно забивати, а вони на своїй половині редути розставили. Коротше, німці однією ногою в півфіналі. А хто сумнівався? Крім греків, звичайно.
Другий тайм. Гекаc міняє Нініса, Потакіс – замість Цавеласа. Два зауваження. Гекас підсилить атаку, він прекрасно знає німецький футбол. Греки на цьому чемпіонаті, крім матчу з Росією, в усіх відігрувалися.
Ледве це написав, як греки втекли вдвох на двох німців. Гекас не справився зі швидкістю.  Проходить хвилина, це вже 55-а, і знову все повторюється – два в два. Салпінгідіс втікає від Лама, а Самарас випереджає Боатенга – 1:1! Всі в шоці, і я також. Невже і німці ляжуть під греків?!
Оборотка від футбольних богів: п»ять хвилин не минуло, як Джером Боатенг прекрасно навішує справа, а Хедіра в неймовірному стрибку з льоту ледве не пробиває сітку – 2:1! Це, напевне, все. Хоча «Сіртаке» на трибуні лунає ще…
Мюллер замість Шюрле. А Клозе – неперевершений. У високому стрибку головою забиває 64-й свій гол! Пані Меркель задоволені. 3:1 – німці в півфіналі. Яка машина! І Клозе, і команда Німеччини, звісно.
Клозе не зупиняється на досягнутому, греки ледве встигають за ним. Сіфакіс парирує його удар, та Ройс потужним ударом розстрілює порожні ворота – 4:1! Усе всім давно ясно. Здається, сьогодні це 14 перемога німецької збірної поспіль в офіційних матчах.
Клозе йде під овацію стадіону. Гомес замість нього. Гетце міняє Ройса. 22 удари нанесли німці. Я ж кажу – машина!
На 89-й хвилині Салпангідіс реалізує пенальті (на цьому чемпіонаті пенальті поки шо б»ють тільки греки). 2:4!
Що ж,  збірна Німеччина виходить до чвертьфіналу, і 28 червня у Варшаві гратиме з переможцем пари Італія – Англія (грають 24 у Києві). З Варшави комусь з цих команд прямий шлях на Київ, на фінал, котрий відбудеться 1 липня.