Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
БЕНДЕР ПРОТИ БЕНДТНЕРАЩОДЕННИК ЄВРО-2012. ГРУПА «В». МАТЧ №19. НІМЕЧЧИНА – ДАНІЯ – 2:1. 17 червня, неділя, Львів, стадіон «Арена Львів». Суддя: Карлос Веласко Карбальо (Іспанія).
Найбільш заплутана ситуація в цій групі. Теоретично навіть Німеччина  - дві перемоги, 6 очок – може не вийти в плів-оф. Це може статися у разі  програшу датчанам в два або більше м'яча і перемоги Португалії над Нідерландами
А от збірна Данії, котра вважалась аутсайдером цієї групи смерті, зберігає шанси потрапити в чвертьфінал.  Мають шанси на вихід в чвертьфінал і голландці, що програли обидва матчі. Для цього їм необхідно перемагати Португалію з різницею в два м'ячі і чекати перемогу Німеччини над Данією.
Німеччина – єдина команда турніру, котра виграла обидва матчі, продемонструвавши потужну гру. В їхню поразку з данцями ніхто не вірить, дехто допускає нічию.
Йоахим Льов, як завжди, обережний і дипломатичний, напередодні зазначив,  що Данія по грі не поступається іншим командам групи. «Ми два-три місяці уважно вивчали збірну Данії і знаємо, що вона нітрохи не поступається іншим командам з нашої групи, - сказав Лев. - Це буде жорсткий, важкий матч проти команди, яка теж сподівається залишитися в перегонах. Так що про недооцінку суперника не йдеться ».

Ігрові схеми Німеччини і Данії дуже схожі.І ті й інші грають в чотири захисника і одним яскраво вираженим нападаючим. Німці, як завжди, зроблять ставку на Маріо Гомеса, який забив всі три м'ячі своєї команди на цьому турнірі. Його взаємодія з Месутом Озілом, Томасом Мюллером і Лукашем Подольські майже бездоганна.
Наразі Маріо Гомес – найбільш вірогідний кандидат на звання кращого бомбардира. Все, що забили німці – його.  Росіянин Алан Дзагоєв уже поїхав додому, а другому конкурентові, хорвату Маріо Манджукич, буде дуже непросто потрапити в плей-офф - при всій повазі, збірна Хорватії навряд чи зуміє здолати іспанців.

У Данії ж наконечником атак є Ніклас Бендтнер, який відзначився дублем у ворота збірної Португалії. Він не приховує оптимістичного настрою на майбутній поєдинок. «Приємно усвідомлювати, що у команди все ще є шанси на вихід з групи, - поділився нападник. - У майбутньому поєдинку ми зробимо все можливе, щоб домогтися позитивного результату. Ми провели два відмінних матчу, домоглися успіху, який можна розвинути. Якщо ми зможемо добре зіграти з німцями впродовж усіх 90 хвилин, то отримаємо необхідний результат. Нам дуже приємно усвідомлювати, що у нас все ще є шанс і подальша доля команди знаходиться в наших власних руках».

Перед матчем німецькі вболівальники напевно пригадають фінал чемпіонату Європи 20-річної давності. Тоді в Гетеборзі збірна Німеччини поступилася Данії з рахунком 0:2. Німці взагалі напевно згадують той матч кожен раз, коли зустрічаються з мешканцями півночі. Швидше за все, і данці пригадують той чемпіонат - все ж, та перемога стала справжньою сенсацією, з якою може посперечатися, хіба що, перемога Греції на Євро-2004.

Протистояння збірних Данії та Німеччини має багату історію. Вперше ці команди зустрілися майже 100 років тому - в жовтні 1912 року. З самого початку ці матчі відрізнялися безкомпромісністю. З 26 поєдинків лише чотири завершилися внічию, останній з яких відбувся в серпні 2010 року.
У Німеччини – одна заміна: замість Боатенга, котрий отримав два гірчичники, грає Ларс Бендер з «Байера».
Зате у данців – три опорники Крістіан Еріксен, Якоб Поульсен, Вільям Квіст. Попереду Бендтнер і Крун-Делі  з «Брондбю».
2-а хвилина: перший удар Мюллера – вище воріт. Данці по попервах виглядають приголомшиво роздавленими під німецьким катком. Чудова комбінація Німеччини – Озіл-Подольськи – Гомес – Мюллер. Гол? Ні, диво: Стефан Андерсен рятує команду. Кутовий данців Бендтнер проти Бендера – цікава дуель.
Після повідомлення про гол Ван дер Варта Данія перейшла на друге місце в групі. Поки що.
 19-а хвилина: Лукас Подольськи: 100-й матч і 44 гол за збірну! 1:0 – все до цього йшло, Мюллер уже мав двічі принаймні забивати. До речі, його заслуга у забитому голі величезна – він виграв боротьбу після вкидання з ауту і відпасував Подольськи. До цього забивав у німців тільки Гомес. Не Гомесом, значить, єдиним.
23-а хвилина.  Данці зрівнюють рахунок. Подача з кутового на дальній кут штрафного, там Бендтнер виграє головою, пасуючи в центр на Крон-Делі. Він – зовсім один. Удар головою – виймайте – 1:1! Це результат, вигідний данцям.
Німецька машина буквально втоптує в газон данців. Двічі Гомес, Хедіра, Мюллер, Подольски – кого ще забув? – могли завершити зусилля партнерів. Неозброєним оком видно, що німці сильніші в грі один в один данців на голову. Індивідуально сильніші… Перший тайм – 1:1.
Другий тайм починається з небезпечного моменту біля воріт Німеччини, але Поульсен не попадає. Усе ж німці трохи неуважні.
Хвилин п»ятнадцять гра йде без воріт, львівська публіка вже посвистує. Добре, хоч «Росія!» не кричать.
Шюрле замість Подольски намагається пожвавити гру з молодечим запалом.
Після другого гола К. Роналду ситуація для німців погіршилася. Якщо данці зараз заб»ють – німці вилітають, не потрапляють до плів-оф. Ну, данці, ризикнемо?
І ось гол! Тільки в ворота Данії. Забиває його майже в курйозній ситуації Ларс Бендер – 2:1 на користь німців! Хто б з ким в футбол не грав, переможуть все»дно німці!
Зі стопроцентним результатом німці виходять у чвертьфінал з першого місця і тепер 22 червня в Гданську гратимуть з греками. Скажете – все ясно в цій парі? Росіяни теж так думали…