Главная
Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
БЕЗ НАДІЇ СПОДІВАЄМОСЯ…ПІСЛЯМОВА ДО МАТЧІВ ДРУГОГО ТУРУ НА ЄВРО-2012
                       Сьогодні, 16 червня,  матчами в групі «А» стартує третій тур групового турніру на Євро-2012. Від двох попередніх він відрізнятиметься тим, що регламентом УЄФА, всі матчі його починатимуться в один час – 21. 45 за київським. Адже результати зустрічей мають значення як для очного, так і заочного суперництва.
Отож, в групі «А» сьогодні останні два поєдинки: Чехія – Польща і Росія – Греція. Становище: Росія – 4; Чехія – 3; Польща – 2; Греція – 1 очко.
Перемога над не надто поступливими греками гарантує Росії вихід до чвертьфіналу з першого місця, де їхніми суперниками можуть стати - за ступенем вірогідності – Португалія, Данія або ж Нідерланди. Останні, щоправда, мають чисто теоретичні шанси . У принципі, росіян влаштовує і нічия, тоді, скоріше за все, вони вийдуть з другого місця (якщо чехи переможуть Польщу).
Однак такий перебіг навряд чи задовольнить команду Діка Адвоката. Адже в плей-оф їм тоді треба буде грати не з ким-небудь, а зі збірною Німеччини, котрій усі пророкують вихід у фінал турніру. До того ж відомо: з греками на нічию грати небезпечно, можна і не потрапити до чвертьфіналу взагалі.
Цікаво, що навіть при програші Росія може пройти до чвертьфіналу, якщо поступиться не більше як з різницею в п»ять голів, а чехи з поляками зіграють внічию.
Завтра, в неділю, 17 червня, гратимуть команди групи «В». Становище: Німеччина – 6 очок (єдина на турнірі команда, що виграла обидві перші зустрічі); Португалія – 3; Данія – 3; Голландія – 0 очок.
Ці команди грають у Львові і Харкові. Німеччина може і повинна обігрувати Данію і виходити зі стопроцентним результатом. В разі  поразки  бундестім наздожене Данія і Португалія (в разі перемоги над Голландією). Останні майже втратили всі шанси, їм треба вигравати з різницею в чотири-п»ять м»ячів у Португалії і сподіватися (небезпідставно), що Німеччина виграє у Данії.
У понеділок, 18 червня, - останні матчі в групі «С»: Хорватія-Іспанія, Італія – Ірландія. Становище тут наступне: Іспанія і Хорватія – по 4 очки, Італія – 2, Ірландія – 0 очок.
Якщо Італія виграє у Ірландії – матиме 5 очок і непогані шанси на вихід з другого місця у разі, коли Іспанія здолає Хорватію. Тоді Іспанці гратимуть в чвертьфіналі з командою, що посяде 2 місце в нашій групі «D» (переможець матчу Англія – Україна, англійців влаштує і нічия). Італійців чекатимуть французи , якщо вони не програють Швеції, гравці котрої вже пакують валізи. У цей розклад можуть втрутитися хорвати, якщо обіграють іспанців. Тоді з французами поміряються силами вони. Є варіант, коли ця пара зіграє внічию, а італійці виграють у Ірландії, тоді треба буде рахувати м»ячі, зустрічі між ними і т.п.
Нарешті, у вівторок, 19 червня, в Києві та Донецьку команди групи «D»  зіграють останні матчі групового турніру. Становище: Франція – 4 очки; Англія – 4; Україна – 3; Швеція - 0 очок.
 Єдиний втішний варіант для України – вигравати у команди Англії, тоді вона може вийти з другого місця, а  вразі програшу Франції збірній Швеції (а ми розглядаємо усі варіанти) – з першого. Якщо з другого місця – то суперником скорше стане Іспанія. Це загрожує повторенням результату Іспанія – Ірландія. Якщо з першого місця – то суперником стануть італійці (або хорвати). Теж не цукор, але – краще. У разі нічиї або поразки в плів-оф виходить Англія.
20 червня, в середу – перший день відпочинку на турнірі. Матчі чвертьфіналу – 21, 22, 23 і 24 червня. Проте – це далека поки що перспектива.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Имя:
E-mail:
Текст:
Код: