Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА АНГЛІЙЦІВЩОДЕННИК ЄВРО-2012. МАТЧ№14. АНГЛІЯ –ШВЕЦІЯ. – 3:2. Суддя Дамір Скоміна (Копер, Словенія) Україна. Київ. «НСК Олімпійський»

Скандинавам в цій грі програвати аж ніяк, інакше вони можуть повторити виступ ірландців, які де-факто вилетіли з турніру, будучи розгромленими Іспанією. Лідерські якості доведеться показати капітану шведів Златану Ібрагімовичу, який опинився в епіцентрі конфлікту всередині команди. Повідомляється, що він виник при розборі матчу з Україною, і Ібра посварився з помічником наставника команди Еріка Хамрена Маркусом Альбеком. Кажуть що команда розділилася на два табори - один підтримує форварда «Мілана», а другий - досвідченого захисника Олафа Мелльберга, який грав з Альбеком за англійську «Астон Віллу». Такі суперечності можуть перешкодити шведам у вирішальному для них поєдинку.
Що стосується англійців, то вони не можуть забити більше одного гола вже сім матчів підряд на чемпіонатах світу і Європи. Останній раз це було 2006 року. І суперником збірної Англії були якраз футболісти Швеції (2:2). До речі, Англія ще не вигравала у шведів на крупних турнірах – в 7 матчах 5 нічиїх і 2 поразки. При цьому немає жодної збірної, у котрої англійці не виграли б впродовж 8 матчів. Може, сьогодні?

Від англійців слід чекати змін, в тому числі і в атаці, враховуючи, що підопічним Роя Ходжсона треба також перемагати. Можливо,  як вважають спеціалісти, англійці вийдуть з перших хвилин з двома нападниками, в порівнянні з грою проти Франції.
Шведи досить активно починають, і перші хвилин 15 мають певну, хоч і невелику, перевагу. Англійці, не поспішаючи, прибирають гру до своїх ніг. На 23-й хвилині Стівен Джеррард виконує свій традиційний діагональний навіс в штрафний майданчик. Енді Керолл виграє верхову боротьбу з двома суперниками і головою переправляє м»яча в дальній кут. Це перша поява Керолла в старті. Природно, і перший гол. Як і сподівалися, англійці грають в два нападника.
Цікавий факт: з останніх 9 голів, що їх пропустила збірна Швеції, 8 були забиті головою (на Євро – три з трьох!).
До речі, про статистику. Шведи ще жодного разу під керівництвом Хамрена не йшли з поля без голу. Пригадав це, коли Ібрагімовіч готувався пробити штрафний. Удар – в стінку! І якось він по-каратистькому його добиває, передніми ножицями. М2яч відскакує до Мелльберга, котрий проштовхує його далі. А Енді Коул вносить його у власні ворота. 1:1! Цікава зав»язка другого тайму! Англійці в нокдауні.
Мілнер, зриваючи атаку, грубо збиває Мартіна Ольссена. Ларссон виконує чудову подачу, Олаф Мелльберг вище за всіх стрибає – 2:1! Шведи отримують вольову поки не перемогу, але перевагу!
Англійці переводять гру на половину шведів. Тео Уолкотт з «Арсеналу», 23-річний нападник, тільки-но вийшов на заміну, б»є без замаху. Ісакссон не бачив моменту удару, м»яч якось пірнув зверху вниз – 2:2. Нічого собі, хлопці борються!
Пам»ятаєте, трохи вище писав про те, що англійці не забивали два м»ячі в чемпіонатах світу і Європи з 2006 року. І зробили це тоді вони – як і зараз – в матчі зі збірною Швеції. Історія повторюється?
Ні! Заміна Ходжсона спрацювала ще раз. Уолкотт прорвався  правим  краєм, простріл, і Уелбек п»ятою забиває неймовірний гол – 3:2, англійці повели! Адже до цього Харт парирував «мертвий» м»яч від Ібрагімовича. Такий вона, гра…
Вела команда Швеції з Україною – двічі пропустила. Те саме – з Англією. Щось десь не докрутили.
Отож:  Англія – 4 очки і матч з Україною, де їх влаштовує нічия. Швеція вибуває, матч з французами не матиме значення для скандинавів. Скорше за все Франція вийде з першого місця. У команди України єдиний шанс – перемогти англійців. У Донецьку.