Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
ЗЛИВАЙТЕ, ХЛОПЦІ, ВОДУ!МАТЧ № 13. ГРУПА «D». УКРАЇНА – ФРАНЦІЯ. ДОНЕЦЬК. ДОНБАС-АРЕНА. Суддя Бьорн Куйперс (Нідерланди)
Цікаво: дехто мабуть,  думав, що матч другого туру Україна- Франція стане визначальним у виході з групи «D». І помилився. По першій грі французів з англійцями було ясно: ця команда може вистрелити так, що дійде фіналу. Коли  англійці зіграли внічию з французами, не показавши серйозного футболу, а лише характер, тоді як українці в упертій боротьбі переграли шведів, стало ясно: вирішальною за вихід у чвертьфінал для нашої збірної стане гра з Англією. Інша справа - чи під силу нашій збірній виграти у Англії. І якщо під силу, то що вона робитеме далі, як вийде в чвертьфінал? Адже швейцарців уже там не буде, як в 2006 році.
Зрозуміло: якщо французи в матчі з Україною не зможуть налагодити  свою гру, їм буде не переливки. Збірна України – це не тільки маловідомі в Європі Селін, П»ятов, Хачеріді, Коноплянка і Ярмоленко. Це і Тимощук,  Воронін, Назаренко, Ротань. Це – Андрій Шевченко. Ось чому Лоран Блан, який грав свого часу проти Шеви, такий неспокійний.
Він прекрасно пам»ятає: Україна ще жодного разу не перемагала Францію… А я пам"ятаю і те, що збірна України за всю історію ще ні разу не вигравала... в Донецьку.
  У Києві ми бачили, як трибуни гнали українців уперед зі шведами. В Донецьку бачили болільницький  провал  у матчі плей-оф  ЧС-2010 з греками. Ну-ну, дай, Боже, щоб помилився.
Утім, матч на 5-й хвилині арбітром було перервано через небувалу грозу, грім і зливу – потоки води залили і трибуни, і поле. Тепер – чекаємо…
Чекати довелося з годину – негода лютувала конкретно.
Через 50 хвилин зустріч поновлено. Французи мають певну перевагу, двічі розстрілювали ворота Андрія П»ятова, особливо небезпечним був удар Мексеса. Саме він, як на мене, блискуче зіграв у першому таймі. У збірної України був один гольовий момент – Андрій Шевченко, скориставшись пасом Сєліна, вийшов на ворота, сильно пробив, та Льоріс виручив французів.
У нас дуже слабо грають Назаренко, Гусєв, Коноплянка, Михалик, Селін. Дивно, хіба не можна було випустити Ротаня, Ракицького, Кучера, Селезньова - хай би хлопці довели...
Французька збірна в цілому грала краще, у наших багато сумбуру, метушні.
Другий тайм. Девіч замість Вороніна. Французи сповнені бажання рішимості дотиснути нашу збірну – Рібері, Бензема,Насрі – раз за разом переграють захист. А ось і Шева – удар з точки – в кількох сантиметрах від верхнього кута. Тут же Тимощук б»є вище воріт. Пішла відкрита гра. Це небезпечно. І ось розв»язка: Жеремі Менез, котрого ніхто не тримав, класно пробив в проти хід  П»ятову. Поки розбиралися, переварювали – виймай ще один гол.
Центральний півзахисник Йоан Кабайе, прийнявши передачу від Каріма Бензема, проткнув П»ятова вдруге. Олег Гусєв при цьому присутній був, пасивно супроводжуючи  Кабайє.
 Відомо, 0:2 на турнірах такого рівня не відігруюється.  Ну – дуже рідко. 30 хвилин в запасі дружини Блохіна. Мілевський замість Назаренка. М-да…  А ось і Алієв. Це вже не серйозно. Обидва динамівці добре виглядали цього сезону в різних клубах і кабаре, ніж на полі. Що довели і в звітному матчі.
Поки шансів – нуль. Власне, про що мова? Французи  епізодами знущаються із наших футболістів, влаштовуючи «барселонську круговерть». Удар – штанга! Зовсім розклеїлась гра, скоріше б цей кошмар закінчувався.
Що буде з нашою збірною далі? Не хочеться думати. Ще 20 хвилин вимученої гри. Ніяк не можемо зачепитись за м»яч, він просто не слухається наших "майстрів".
Отже: французи перед останнім туром мають три очки і матч з Швецією. У збірної України – три очки і гра зі збірною Англії, за яку вперше на турнірі зіграє Руні.  Багато залежатиме від вечірнього поєдинку Англія – Швеція. Завершальні матчі пройдуть 19 червня, всі вони почнуться о 21.45.