Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
НІЧИЯ, КОТРА НЕ ВЛАШТУВАЛА НІКОГОЩОДЕННИК ЄВРО-2012. Матч №11. ГРУПА «С». ХОРВАТІЯ – ІТАЛІЯ. Суддя Ховард Уебб ( Англія). Польща. Познань. «Мейскі
ЩОДЕННИК ЄВРО-2012. Матч №11. ГРУПА «С». ХОРВАТІЯ – ІТАЛІЯ. Суддя Ховард Уебб ( Англія). Польща. Познань. «Мейскі»
НІЧИЯ, КОТРА НЕ ВЛАШТУВАЛА НІКОГО

Визначальною особливістю матчу є те, що підопічні Славена Біліча в разі перемоги і втрати очок іспанцями і ірландцями в іншій зустрічі групи забезпечать собі місце в 1/4 фіналу. Обидві команди на високому рівні провели перші матчі – хорвати виграли без питань в Ірландії, а «скуадра адзурра» змогла встояти проти чемпіонів світу і Європи.

У першому матчі рульової італійців Чезаре Пранделлі застосував схему «3-5-2», розуміючи безперспективність суперництва у відкритому футболі з іспанцями. Тепер же вони вустами свого наставника запевнили, що гратимуть в атакуючий футбол. Сильною стороною хорватів, на думку рульового «Скуадри адзурри», є вміння змінювати тактичну схему під час матчу.

Виходячи з цього, Пранделлі готує на майбутній матч кілька варіантів. Великі надії він покладає на Даніеле Де Россі. «Наявність такого гравця дає можливість гнучко використовувати різні тактичні схеми та оперативно реагувати на ходи суперника», - підкреслив головний тренер італійців.  Двостороння гра на останньому тренуванні перед грою в Познані завершилася з рахунком 6:1. Покером відзначився Маріо Балотеллі, який поки тримає дане тренеру слово: не бешкетує, дотримується ігрову дисципліни і не наривається на видалення.

На тренуванні в Познані травму обличчя отримав захисник Ігнаціо Абате. Футболістові наклали п'ять швів, але проти хорватів він готовий вийти на поле.

а думку багатьох експертів, ключовою в цій грі буде дуель між Андреа Пірло і Лукою Модрічем в середині поля. Ці футболісти диригують грою своїх команд. Коли у них все виходить, суперникам доводиться нелегко.

Рульовий хорватів Славен Біліч підкреслює, що в грі з італійцями все можуть вирішити деталі. Грати на нічию не можна, а від оборони хорвати діяти просто не вміють. Хоча навряд чи майбутній тренер «Локомотива» ризикне поставити капітана команди Даріо Срну на фланг оборони, як це було у зустрічі з ірландцями.

На Євро-2012 Біліч завершує свою роботу з національною командою. «Мені дуже пощастило, що вдалося попрацювати з цим поколінням хорватських футболістів, - цитує рульового« шахових »офіційний сайт УЄФА. - Хлопців пов'язує міцний командний дух, і в цьому запорука наших успіхів ».

«Упевнений, що ми зіграємо краще, ніж проти Ірландії, -  сказав напередодні захисник Ведран Чорлука.  Ми вивчали дії суперників, проаналізували декілька матчів італійців. Готовий протистояти небезпечним нападником суперника. У нас не буде проблем, якщо в обороні будемо діяти компактно ».

Упевнений в успішному результаті матчу і півзахисник Ніко Кранчар, який після Євро-2012 буде захищати кольори київського «Динамо». Підкреслюючи важливість матчу, він заявив: «Ми віримо в свої сили, а значить, здатні домогтися потрібного результату».
Цікаво, що для «скуадри адзурри» Хорватія - один з найбільш незручних суперників. В останній раз італійці вигравали у неї в далекому 1942 році. Ось і в рамках товариського матчу в серпні перемогу святкували підопічні Славена Біліча.
Фактично ця гра стала визначальною для розподілу путівок в чвертьфінал.  Суперники вийшли на поле в тих же складах, в яких грали в старті. Італійці з перших хвилин захопили ініціативу, Балотеллі мав дві можливості, але не зміг повернути фортуну до себе обличчям. Як ми пам»ятаємо, в матчі з іспанцями йому трагічно не везло. А Ді Натале, котрий його замінив, ледве не першим дотикам надіслав м»яч у сітку. Таке в футболі – не рідкість. Як не таланить – хоч свічку в церкві став. Тут діє єдиний рецепт: йти вперед, битися, поки не змусиш фортуну змилостивитися.
Перший тайм минув при солідній перевазі «скуадри адзурри», кілька раз виручав хорватів голкіпер Плетікоса. Однак довго так тривати не могло. Черговий штрафний, і майстер реалізації стандартів Андре Пірло бездоганно кладе м»яч, мов рукою, у самісінький кут. Хорвати, якщо не змінять характер гри, приречені.
Що стосується Модрича, то він начисто програв у першому таймі порівняння з Пірло, через якого вся гра італійців будувалася. Та й у другій половині Модрич програв дуель опоненту.
Італійці контролювали ситуацію до 72-ї хвилини, поки не допустили чи не єдину помилку в обороні. На їхню біду цю помилку підкараулив не хто інший, як Маріо Манджукіч. Могутнім ударом з лінії воротарського він загнав м»яча під перекладину, не залишивши жодного шансу Джанлуїджі Буффону. Ститатистика Манджукіча вражає: 4 удари – 3 голи. Він наздоганяє Алана Дзагоєва і Маріо Гомеса – в усіх кандидатів у кращі бомбардири по три забитих м»ячі.
Який непередбачуваний футбол – 70 хвилин за явної переваги, одна помилка – все спочатку починати треба. Це не так просто – суперник піймав кураж. Нічия – 1:1.
Тепер у італійців – 2 очки, і вони гратимуть в останньому турі з Ірландією. Хорвати з чотирма очками проведуть останній поєдинок з чемпіонами світу і Європи – іспанцями. Багато залежить від вечірнього поєдинку Іспанія – Ірландія.