Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
БИТВА ЗА ВАРШАВУЩОДЕННИК ЄВРО-2012». ГРУПА «А». МАТЧ №10. ПОЛЬЩА – РОСІЯ. 12 червня. Варшава, Национальный стадион. Суддя Штарк (Німеччина)
«ЩОДЕННИК ЄВРО-2012». ГРУПА «А». МАТЧ  №10.  ПОЛЬЩА – РОСІЯ. 12 червня.  Варшава, Национальный стадион. Суддя Штарк (Німеччина)
БИТВА ЗА ВАРШАВУ
Ще задовго до початку матчу інформація, що надходила з столиці Польщі нагадувала зведення з фронту. «Поліція Варшави відкрила попереджувальний вогонь у повітря і застосувала водомети під час руху маршу російських уболівальників. Тривають сутички між уболівальниками обох збірних, колона російських фанатів блокована на мосту через Віслу,  поліція забороняє росіянам пройти до стадіону у зв'язку з тим, що в безпосередній близькості арени раз за разом виникають бійки окремих груп уболівальників двох країн», - повідомляють РИА Новости. До речі, відео і фото можна подивитися тут: http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/12/6966544/
Однак – ближче до футболу. Отож саме в День Росії їхня національна збірна зіграє з господарями, які завжди доставляли  «старшому братові» масу проблем. Раніше ні радянським, ні потім російським футболістам ніколи не вдавалося на великих турнірах перемогти господарів. Утім, у Варшаві російську збірну в цілому влаштує і нічия, яка залишить непогані шанси на продовження боротьби з першого місця в групі.
А от перемога гарантує збірної Росії вихід у чвертьфінал - першої з учасниць чемпіонату Європи. А якщо в матчі у Вроцлаві, який пройде у вівторок трохи раніше, греки не зуміють добитися перемоги над чехами, то три очки, набрані в Варшаві російської збірної, залишать її на першому місці незалежно від останньої гри з Грецією 16 червня.
Команда господарів у цьому матчі повинна відповісти футбольній Європі: яка вона є – та що блискуче провела пері 45 хвилин з греками, чи та бліда тінь, яка постала після перерви і ледве не програла грекам, що лишилися в меншості? І якби не Пшемислав Тітон, який вийшов після видалення основного голкіпера Войцеха Щенсни і парирував пенальті від Георгіоса Карагуніса, той збірна Польщі не мала навіть того одного очка. Тітон вийде на поле і в матчі з російської збірною через дискваліфікацію Щенсни, однак навряд чи Францішек Смуда буде робити серйозні перестановки серед польових футболістів. Адже слабо в другому таймі зіграли не конкретні гравці, а вся команда, і справа, мабуть, у фізичній підготовці.
В російській збірній ніяких перемін у складі не буде, про що заявив Дік Адвокат напередодні, гратиме і невезучий Кержаков, а Павлюченко, котрий так удало його підмінив (гол плюс пас) залишається в резерві. Єдине, що може зіграти проти Росії – це самовпевненість гравців, які не переставали в ці дні роздавати інтерв»ю і говорили про вихід в чвертьфінал як про питання вирішене. Та ще – колосальна підтримка варшавського стадіону, який гнатиме команду вперед і тільки.
Однак, зрозуміло, нічого такого поляки не втнули, а от Росія трохи себе переоцінила. У той час, як Польща сконцентрувала зусилля на контратаках з правого флангу, де діє трійка з дортмундської «Борусії», росіяни збилися на індивідуальну гру. Результат не змусив себе чекати довго: після того, як атака чотири в три захлинулася, Блащиковськи випередив Жиркова і пробив у дальній верхній кут – 1:1.
Тут над стадіоном у Варшаві почав витати київський дух – як не витати, коли поляки з усіх сил при шаленій підтримці публіки прагнули повторити вольовий дух української збірної в матчі з непоступливими шведами. Гра коливалась від воріт до воріт. Стало ясно: все вирішить один гол.
А його-то і не вдалося забити ні росіянам, ні полякам. Таким чином, росіяни вже вкотре не змогли переграти уперту польську збірну. Після другого туру у росіян – 4 очка і гра з греками, яким, щоб пройти далі, треба обов»язково перемагати. У чехів – три очка і гра з поляками, у котрих на очко менше. Так що в цій групі – вся боротьба попереду. Нагадаю, що всі матчі останнього туру в усіх групах починатимуться одночасно – о 21. 45 за київським часом.