Главная
Карта сайта
Написать письмо
Админ
 МОЙ БЛОГ
«ПАПЕРОВІ ЛІДЕРИ» ПЕРЕМОГ НЕ ЗДОБУВАЮТЬ.ЩОДЕННИК ЄВРО-2012. ГРУПА «D”. МАТЧ № 7. ФРАНЦІЯ –АНГЛІЯ – 1:1.
 Суддя - Нікола Ріццолі ( Італія). Україна. Донецьк. «Донбас Арена».
Умовні чи найбільш вірогідні  лідери цієї групи зустрічалися в Донецьку. Переважна більшість оглядачів вважає, що до числа фаворитів команди відносять скоріше за традицією, ніж за грою, котру вони демонструють  останніми роками.
Якщо коротко охарактеризувати результат цього традиційного протистояння, можна вдатися до перевіреного штампу: «бойова нічия». Що криється за цим звичним виразом? У кожної з команд були свої істотні проблеми. Англійці, наприклад, напередодні Євро втратили свого наставника Фабіо Капелло, що безумовно, справило негативний вплив на самочуття команди. Додамо, що англійці пропустили Євро-2008, не вийшовши з групи (завдяки хорватам і росіянам).
 Рой Ходжсон, котрий замінив італійського спеціаліста, і котрий ще 1994 року на чолі збірної Швейцарії брав участь у ЧС, практично не мав часу, щоб внести хоча б якісь штрихи свого розуміння гри.  Дотепні англійські журналісти кажуть: «Може, воно й добре!». Втратила Англія і свого лідера-забивалу Уейна Руні, котрий на рівному місті заробив три матчі дискваліфікації, які УЄФА скоротила йому до двох. Так що в грі зі збірною України ми, на жаль, побачимо цього грізного форварда.
«Трикольорові» після провального для себе ЧС-2010 все ніяк не можуть оговтатися, хоча один з героїв ЧС-98 і ЧЄ2000 Лоран Блан, який зараз біля керма команди, доклав певних зусиль, щоб хоч якось навести елементарний порядок.
І команда Франції в цілому переважала англійців, про що, наприклад, свідчить статистика: 15:3 – по ударах по воротах. Англійці відверто грали другим номером, у чому, безумовна заслуга Фабіо Капелло. До нього ніхто навіть і гадки в Англії не мав про те, щоб якось урізноманітнити тактичні дії збірної, яка все життя грає за принципом: «Бий і біжи!».
Звичайно, на перебіг матчу вплинули ще дві складові: позаду у англійців затяжний сезон і, за традицією, багато травмованих і стомлених гравців. Якщо додати, що матч проходив на фоні 30-градусної спеки, зрозуміло, чому вони грали від оборони.
Французи виграли б цей матч, аби удача їм хоч трохи посміхнулась, аби були уважнішими при розіграші стандартних положень (саме після штрафного, виконаного Джерардом Дж. Лескот головою, по-британському, ввігнав м»яч у ворота) і аби грали простіше, не зловживали «мереживами» зайвих передач.
Зрозуміло, зараз усі хочуть бути схожими на «Барселону». Однак кожна копія гірша від оригіналу, як і кожна думка, зведена в крайність переростає в абсурд. До того ж відмінно зіграв воротар англійців Д. Харт, який безліч разів врятовував команду. Тим для нього прикріше, що гол, забитий  Насрі, не був з розряду тих, що не відбиваються. Варто було розслабитися на хвильку, як французький плеймейкер, краще за будь-якого більярди ста, поклав м»яч у нижній кут.
Що в цілому показав матч майбутніх суперників України? Англійцям потрібні лідери, вірніше, їхній лідер Руні. Інакше модель гри, обрана Ходжсоном, саме і розрахована, що в команді є вправний форвард, якого в цьому матчі їм конче не вистачало. Відтак, довелося виявляти героїзм в обороні. Тож повернення Руні в матчі з Україною, безумовно, позначиться на збалансованості їхньої гри.
Французи виглядали краще, ця команда націлена на перемогу.  готові до перемогу. Вони мали помітну перевагу у володінні м'ячем і, як наслідок, віддали приблизно вдвічі більше, ніж суперники, точних передач, французи перевершили англійців і у всіх інших статистичних показниках, провели в атаках весь другий тайм, але три очки так і не здобули. Тим не менш, їхні шанси в матчі з Україною виглядають  оптимістично. Це треба визнати.
Загалом, команди як не старалися, а три очки не здобули, що загострює боротьбу в цій групі.
   .
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Имя:
E-mail:
Текст:
Код: